Aksaray Havadis

Başkan Dinçer: “Aksaray üretimde Türkiye’nin üssü haline geldi’’

AKSARAY’DA OSB BÖLGESİNDEKİ FABRİKALARI ZİYARET EDEN BELEDİYE BAŞKANI DİNÇER, “AKSARAY ÜRETİMDE TÜRKİYE’NİN ÜSSÜ HALİNE GELDİ” DEDİ.

Başkan Dinçer: “Aksaray üretimde Türkiye’nin üssü haline geldi’’
157 views
19 Kasım 2020 - 12:50

Aksaray’da Organize Sanayi Bölgesi (OSB)’ndeki fabrikaları ziyaret eden Belediye Başkanı Dinçer, “Aksaray üretimde Türkiye’nin üssü haline geldi’’ dedi.

Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, beraberindeki meclis üyeleri ile birlikte Aksaray Organize Sanayi Bölgesinde üretim yapan fabrikaları ziyaret etti. İşletme sahiplerinden üretim yaptıkları ürünlerin üretim aşamaları, pazarlanması ve tüketiciye sunulması hakkında bilgi alan Belediye Başkanı Evren Dinçer, yatırımcıların talep ve önerilerini dinledi.

Belediye Başkanı Evren Dinçer, bir fabrikada üretilen ürünleri yerinde görmek ve işçilerle sohbet etmek için fabrikayı da gezdi. Aksaray’ın yatırım yapılması için çok büyük potansiyellere sahip olduğunu belirten Belediye Başkanı Evren Dinçer, yerel yönetimler olarak Aksaray’a istihdam ve katma değer kazandıracak her türlü yatırımı desteklediklerini belirtti. Aksaray Organize Sanayi bölgesinin hızla büyümesinin gurur verici olduğunu belirten Belediye Başkanı Evren Dinçer, Aksaray’ın üretimde Türkiye’nin üssü haline geldiğini belirterek, “Şehrimizin bulunduğu konumu ve coğrafi yapısı yatırım yapmaya oldukça avantajlı bir noktada yer alıyor. Ak Parti hükümetlerimizin de üretime yapmış oldukları destekler avantajlarla birleştiğinde üretim ve gelişim kaçınılmaz hale geliyor. Organize Sanayi Bölgemiz sürekli büyüyor ve bu büyüme şehrimizin gelişmesine dışarıya açılmasına olanak sağlıyor. Şehrimiz il dışından istihdam amaçlı göç alan bir şehir haline geldi. Bizler de yerel yönetimler olarak bu büyümeyi ve gelişmeyi destekliyoruz” ifadelerini kullandı.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.