Aksaray Havadis

Rektör Şahin: “Tıp fakültesinde çok iyi durumdayız”

AKSARAY ÜNİVERSİTESİ (ASÜ) REKTÖRÜ PROF. DR. YUSUF ŞAHİN, YOLA ÇIKARKEN TIP FAKÜLTESİ’NİN YAKLAŞIK 10 YILLIK BİR SÜREÇTE AYAKLARI ÜZERİNDE DURABİLİR BİR NOKTAYA GELECEĞİNİ İFADE ETTİKLERİNİ ANIMSATTI VE BUGÜN ÇOK İYİ BİR NOKTADA OLDUKLARINI SÖYLEDİ.

Rektör Şahin: “Tıp fakültesinde çok iyi durumdayız”
341 views
04 Kasım 2021 - 15:15

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, yola çıkarken Tıp Fakültesinin yaklaşık 10 yıllık bir süreçte ayakları üzerinde durabilir bir noktaya geleceğini ifade ettiklerini anımsatarak, bugün çok iyi bir noktada olduklarını söyledi.

Tıp fakültesi öğrencileriyle bir programda bir araya gelen ASÜ Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, birinci, ikinci, dördüncü ve beşinci sınıf tıp fakültesi öğrencilerinin ASÜ çatısı altında olduğunu, üçüncü sınıf öğrencilerinin de önümüzdeki yıl yuvalarına geleceklerini ve ilk mezunları verir bir noktaya erişmiş olacaklarını ifade etti. 2015 yılında yola çıkarken Tıp Fakültesinin yaklaşık 10 yıllık bir süre sonunda ayakları üzerinde durur bir hale geleceğini belirttiklerini anımsatan ASÜ Rektörü, “Tıp fakülteleri uzun, ince bir yol. Akademik kadronun oluşması, öğrencilerin şehre gelmesi, bir takım fiziki hazırlıklar. Bugün, başladığımız noktaya göre çok iyi durumdayız. Eksiklerimizi her yıl tamamlayarak ilerliyoruz” dedi.

Yapılan açıklamanın ve akşam yemeğinin ardından Rektör Şahin kısa bir ney dinletisi sundu. Etkinlik, öğrencilerin de şarkılar söylemesi ve genel istişare ile tamamlandı.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.