Aksaray Havadis

Rektör Şahin: “Devamlılığı olan işler üretme çabasındayız”

AKSARAY ÜNİVERSİTESİ (ASÜ) REKTÖRÜ PROF. DR. YUSUF ŞAHİN, TEK SEFERE MAHSUS İŞLER YERİNE, GELENEĞİ VE DEVAMLILIĞI OLAN İŞLER YAPMAYI DAHA ANLAMLI BULDUKLARINI SÖYLEDİ.

Rektör Şahin: “Devamlılığı olan işler üretme çabasındayız”
297 views
13 Ocak 2021 - 13:20

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, tek sefere mahsus işler yerine, geleneği ve devamlılığı olan işler yapmayı daha anlamlı bulduklarını söyledi.

ASÜ’de düzenli aralıklarla farklı okullarda görev yapan akademisyenleri ağırlayan Rektör Şahin, sohbet buluşmalarında artık bir gelenek haline geldiğini belirtti. Devamlılığı olan işler yapmanın, temel çalışma prensiplerinden birisi olduğunu ve sohbet buluşmalarını da bu çerçevede tanımladıklarını kaydeden ASÜ Rektörü, “Bu buluşmalar tanışma, kaynaşma, paylaşma, birbirini dinleme, ortak hedef belirleme ve birlikte iş üretme anlamlarının ötesinde, büyük ASÜ ailesinin bağlarını güçlendirme bakımından da değerlidir. Katılım sağlayan tüm mesai arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Kısa açıklamanın ardından akademisyenler ve Rektör Şahin, 2021 için planlanan çalışmalar başta olmak üzere, akademik faaliyetler hususunda istişarelerde bulundu.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.