Aksaray Havadis

Lise son sınıf öğrencisinin kitap isteğine Vali kayıtsız kalmadı

SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN AKSARAY VALİSİ HAMZA AYDOĞDU’DAN KİTAP TALEBİNDE BULUNAN GÜLBAHAR ÖVÜNÇ’ÜN İSTEĞİ YERİNE GETİRİLDİ. MESLEK LİSESİ SON SINIF ÖĞRENCİSİ OLAN ÖVÜNÇ’E DÜNYA VE TÜRK KLASİKLERİNDEN OLUŞAN ESERLER ÖZEL İDARE GENEL SEKRETERİ YÜKSEL ÇELİK TARAFINDAN HEDİYE EDİLDİ.

Lise son sınıf öğrencisinin kitap isteğine Vali kayıtsız kalmadı
296 views
24 Ağustos 2020 - 11:10

Sosyal medya üzerinden Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu’dan kitap talebinde bulunan Gülbahar Övünç’ün isteği yerine getirildi.

Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu’ya sosyal medya üzerinden ulaşan kitap kurdu Gülbahar Övünç’ün talebi sonrası Aksaray Valiliği harekete geçti. Meslek lisesi son sınıf öğrencisi olan Övünç’e Dünya ve Türk klasiklerinden oluşan eserler Özel İdare Genel Sekreteri Yüksel Çelik tarafından hediye edildi.

Kitapların teslim edilmesinin ardından Gülbahar Övünç ile telefonda görüşen Vali Hamza Aydoğdu, “Öğrencimizin bu isteği beni çok mutlu etti. Kitap okumanın insanı doğru yola yönlendirdiğini ve zararlı alışkanlıklardan koruduğuna her zaman vurgulamıştık. Öğrencimizin kitap isteğini hemen karşıladık. Yavrularımızın her zaman yanındayız ve sonuna kadar destekçileriyiz. Siz yeter ki okuyun kendinizi geliştirin, gençlerimize kapımız sonuna kadar açıktır” diyerek Övünç’e eğitim hayatında başarılar diledi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.