Aksaray Havadis

Aksaray’ın yüksek kesimlerinde kar etkisini sürdürüyor

AKSARAY’DA 4 GÜNDÜR DEVAM EDEN KAR YAĞIŞI ÖZELLİKLE YÜKSEK KESİMLERDE ETKİSİNİ SÜRDÜRÜYOR. GÜNLERDİR BEYAZ ÖRTÜYLE KAPLI GÜZELYURT İLÇESİNDE KARLA KAPLI YOLLAR KARAYOLLARI EKİPLERİNCE, KALDIRIM VE MEYDANLARDA VATANDAŞLAR TARAFINDAN TEMİZLENİRKEN BELEDİYE EKİPLERİNİN OLMAMASI TEPKİYE NEDEN OLDU.

Aksaray’ın yüksek kesimlerinde kar etkisini sürdürüyor
154 views
27 Mart 2021 - 13:30

Aksaray’da 4 gündür devam eden kar yağışı özellikle yüksek kesimlerde etkisini sürdürüyor. Günlerdir beyaz örtüyle kaplı Güzelyurt ilçesinde karla kaplı yollar karayolları ekiplerince, kaldırım ve meydanlarda vatandaşlar tarafından temizlenirken belediye ekiplerinin olmaması tepkiye neden oldu.

4 gündür Aksaray’da devam eden kar yağışı halen etkisini sürdürürken, özellikle kentin yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışı halen devam ediyor. Güzelyurt ilçesinde de günlerdir devam eden ve etkisini artıran kar yağışı ilçeyi beyaz örtüyle bürüdü. Kar yağışının halen devam ettiği ilçede yollar karayolları ekiplerince, meydan ve kaldırımlarda vatandaşlar tarafından temizleniyor. Belediye ekiplerinin günlerdir karla mücadele çalışması yapmaması vatandaşlar tarafından tepkiyle karşılandı.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.