Aksaray Havadis

Aksaray’da “Yılın çalışanı” ve “Yılın yöneticisi” seçildi

AKSARAY’DA VALİLİK TARAFINDAN ORGANİZE EDİLEN PROGRAMLA KURUMLARDA GÖREV YAPAN ÇALIŞANLAR ARASINDAN YAPILAN DEĞERLENDİRME SONUCUNDA 10 KURUMUN YÖNETİCİSİ VE ÇALIŞANI “YILIN ÇALIŞANI” VE “YILIN YÖNETİCİSİ” OLARAK SEÇİLDİ.

Aksaray’da “Yılın çalışanı” ve “Yılın yöneticisi” seçildi
109 views
02 Temmuz 2021 - 17:15

Aksaray’da valilik tarafından organize edilen programla kurumlarda görev yapan çalışanlar arasından yapılan değerlendirme sonucunda 10 kurumun yöneticisi ve çalışanı “Yılın çalışanı” ve “Yılın Yöneticisi” olarak seçildi.

Aksaray Valiliği kurumlar arasındaki çalışmaları değerlendirmek, kamu personelinin çalışmalarını daha verimli, daha özveriyle yapılması, çalışanların toplum gözündeki algısını yükseltmek, moral ve motivasyonlarını yükseltmek, birlik ve beraberliğini pekiştirmesini sağlamak amacıyla “Aksaray yılın çalışanı ve yılın yöneticisi” programı düzenledi. Program kapsamında tüm resmi kurum ve kuruluşlarca çalışan personeller valilik heyeti ve daire müdürleri tarafından değerlendirmeden geçirilerek seçim yönergesi ve kriterler uyarınca komisyon tarafından değerlendirilen 10 yönetici ve çalışana ödül verildi. Kültür Merkezinde gerçekleştirilen ödül töreninde Aksaray Valisi Aydoğdu personellere ödüllerini takdim ederken, gördüğü tedaviden dolayı programa katılamayan Jandarma Komutanı Albay Halil Murat Bilgiç’i törende görüntülü arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.