Aksaray Havadis

Aksaray emniyeti suç ve suçluya göz açtırmıyor

AKSARAY İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ OLUŞABİLECEK SUÇLARIN ÖNLENMESİ VE SUÇLULARIN YAKALANMASI İÇİN KENT GENELİNDE HER GÜN GERÇEKLEŞTİRDİĞİ ANİ DENETİMLERLE SUÇ VE SUÇLUYA GÖZ AÇTIRMIYOR. ARAÇLAR DİDİK DİDİK ARANIYOR, SÜRÜCÜ VE YOLCULAR BİR BİR GENEL KONTROLDEN GEÇİRİLİYOR.

Aksaray emniyeti suç ve suçluya göz açtırmıyor
100 views
07 Ekim 2021 - 1:15

Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü oluşabilecek suçların önlenmesi ve suçluların yakalanması için kent genelinde her gün gerçekleştirdiği ani denetimlerle suç ve suçluya göz açtırmıyor. Araçlar didik didik aranıyor, sürücü ve yolcular bir bir genel kontrolden geçiriliyor.

Aksaray’da İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde yaptığı çalışmalarla adeta suç ve suçlulara geçit vermiyor. Asayiş Şubesi ekipleri özellikle gece kentin birçok noktasında ani denetimler yapıyor. Denetimlerin noktası hemen her gün değiştirilirken, tam araçlar tek tek durdurularak didik didik aranıyor. Sürücü ve yolcular ise trafik sorgularının yanı sıra genel sorgulama sisteminden geçiriliyor. Denetimlerde oluşabilecek suçların önlenmesi ve suçluların yakalanması için vatandaşlara duyarlı olmaları konusunda bilgiler verilerek uyarılar yapılıyor. İl Emniyet Müdürlüğü resmi internet sitesi ve resmi sosyal medya hesapları üzerinden kamuoyuna seslenerek suç ve suçlularla mücadelenin kararlılıkla sürdürüleceğini duyurdu. Uygulamaların belirli aralıklarla kent genelinde farklı noktalarda ansınızın yapılarak devam ettirileceği bildirildi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.